KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Hundfiguriner 1103008

nr 110 3008

HUNDFIGURINER

2 st, metall, 1800-tal, (sk)

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 7 januari 2002
kl 17:30:00